După câțiva ani de gel clasic am renunțat și am căutat o metodă care să fie ok și pentru unghiile mele. Astfel am dat peste fetele de la Nailtreat. Manichiură fantastică!
Daniela Constantin
După câțiva ani de gel clasic am renunțat și am căutat o metodă care să fie ok și pentru unghiile mele. Astfel am dat peste fetele de la Nailtreat. Manichiură fantastică!